Inschrijven RB-Media bedrijven padeltoernooi 2026

Heerlijk weer, prachtige banen, een goede en fanatieke sfeer en natuurlijk: gezellige deelnemers. Dé ingrediënten voor een succesvol padeltoernooi. Na het succes van de eerste twee edities, is het komende zomer alweer tijd voor de derde editie van het RB-Media bedrijven padeltoernooi! Op donderdag 25 juni 2026 zijn de padelbanen van T.P.C. Cash in Rijen het decor van het leukste bedrijven padeltoernooi van Breda en omgeving. Een sportief en laagdrempelig netwerkevent waar iedereen welkom is, beginner en gevorderde padellers.

Schrijf je in voor dit padelfeest!

rb-padel-447.jpg

Inschrijven Padeltoernooi 2026

  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
  • Ja
  • Nee
Dieetwensen, speelsterkte of overige opmerkingen.
Belangrijke informatie
Datum: Donderdag 25 juni 2026
Tijd: 13:00 (inloop), 13:30 (start wedstrijden), 17:00 (bourgondisch culinaire afsluiting)
Deelname is gratis (€75 boete bij te late afmelding)

Net zoals de voorgaande edities, gaan we er ook dit jaar weer een geweldig evenement van maken. Daar hebben we ook weer een ervaren spreekstalmeester voor gevonden. Niemand minder dan Steven van Batenburg (ViaJou werving & Selectie) zorgt voor de vocale omlijsting van de middag. De inschrijvingen voor het toernooi zijn nu geopend en het aantal deelnemers is gelimiteerd aan de baancapaciteit, dus schrijf je snel in!

Inschrijven

Je schrijft je individueel in voor het RB-Media bedrijven padeltoernooi, maar er is plaats voor meerdere deelnemers per bedrijf (maximaal 2). Je wordt door de organisatie ingedeeld in een leuke groep en met een goede partner, op basis van speelsterkte. Wil je komen kijken en netwerken, maar niet padellen? Dan is dat uiteraard ook gewoon mogelijk. Schrijf je dan in en zet bij de opmerkingen erbij dat je niet komt padellen.

Het inschrijven voor het RB-Media bedrijven padeltoernooi is gratis. Wel hanteren we een boeteclausule van €75 bij een te late afmelding (lees: in de week voor het toernooi). Dit bedrag maken we over naar een goed doel.

Toernooi

Het toernooi bestaat uit een poulefase, waarin je drie wedstrijden speelt. Na de poulefase volgen de kruisfinales, tot er uiteindelijk een winnaar is. Bij de indeling wordt uiteraard rekening gehouden met speelsterkte. Daarom vragen we bij de inschrijving ook naar jouw KNLTB speelsterkte. Is die niet bekend? Geef dan even aan hoe vaak je speelt, of je een tennisachtergrond hebt, etc. Zo hebben we een goed idee van je speelsterkte.

Voor de beginnende padellers zijn rackets beschikbaar, als je zelf geen racket hebt om mee te nemen.

Prijzen

Bij een padeltoernooi horen natuurlijk prijzen. De afgelopen jaren hadden we een schitterende prijzenpot, mede beschikbaar gesteld door de deelnemers van het toernooi. Wil jij dit toernooi een bijdrage leveren aan de prijzenpoule? Laat dit weten bij je inschrijving en we nemen contact met je op om dit te bespreken!

In de week voor het toernooi ontvang je een laatste mail met alle belangrijke informatie en de laatste details.

maxresdefault

Aftermovie 2025

Benieuwd naar wat je kunt verwachten van het RB-Media bedrijven padeltoernooi? Bekijk dan de aftermovie van de vorige editie! Hier krijg je een perfect beeld van de sfeer: fanatieke wedstrijden, sportiviteit, veel gezelligheid en een bourgondische afsluiting.

Of je nu komt om te winnen of om te netwerken, één ding is zeker: dit wil je niet missen. Schrijf je snel in voor de editie van 2026 en beleef het zelf!